“Aloha Hawaje”- nocka w przedszkolu u Pszczółek i Biedronek

Piątek 14.06.2019r., odbyła się impreza, czyli kolejna nocka z udziałem Pszczółek i Biedronek pod tytułem „Dzień Hawajski” zorganizowana przez Ciocie Martę i Kasię. Na placu zabaw witał dzieci napis „Aloha”, który oznacza serdeczne powitanie w języku hawajskim, a w tle dało się słyszeć tradycyjną muzykę tegoż kraju. Sam wystrój robił o zawrót głowy. Dzieci, aby chociaż na chwilę poczuć się jak na hawajskich wakacjach przywdziały hawajskie łańcuchy (lei), kwiatowe koszule, kapelusze i girlandy. Nauczyły się również tańca „hula—hula” , popularnego w tym regionie i zajadały się szaszłykami owocowymi, własnoręcznie przygotowanymi czy pizzą w kształcie ananasa. Były także rzuty kokosem w arbuzowe kręgle, limbo (przechodzenie pod kijem), ścieżka sensoryczna (kamienie, woda, folia bąbelkowa, klocki), przelewanie wody z kubeczka do butelki, no i kąpiele w basenie gdzie pływały flamingi. Niezłą zabawą okazało się również rozbijanie piniaty w kształcie ananasa i malowanie na folii. Zabawie nie było końca. Zabawy z balonami zawsze się sprawdzają. Jedzenie arbuza na czas było nie lada gratką dla naszych Pociech, a wojna na balony z wodą to dopiero było szaleństwo. Rano, po śniadaniu, dzieci mogły robiły zdjęcia w fotoramce. Aj działo się, działo:-) Rodzicom dziękujemy za okazaną pomoc i wsparcie przy przygotowaniu tej niezapomnianej nocki. Jesteście wspaniali, Wy i Wasze dzieci:-)