Dzień Kobiet i Mężczyzn u Pszczółek i Biedronek

W pierwszych dniach marca miło spędzamy czas w przedszkolu przygotowując sobie wzajemnie niespodzianki. To doskonały sposób kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych oraz rówieśników. Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień dla kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych. 8 marca chłopcy z grupy Pszczółek i Biedronek stanęli na wysokości zadania: złożyli wszystkim koleżankom i swoim Ciociom życzenia. Dziewczynki także pamiętały o swoich kolegach, 10 marca to przecież Dzień Mężczyzny. Nasze małe kobietki wczuły się w swoją rolę tak na poważnie. Spontanicznie płynące życzenia, urok osobisty oraz szczerość wypowiadanych słów uświadomiło obecnych tam, że nawet maluchy potrafią zachować się jak na dorosłych przystało.