Piżama Party u Pszczółek i Biedronek

Przedszkolaki z grupy Pszczółek i Biedronek z niecierpliwością czekały na piątek 16 listopada. Tego dnia wszystkie przyszły do przedszkola z poduszkami, śpiworami, maskotkami i piżamami, aby rozpocząć niesamowitą przygodę – piżama party. Ciocia Marta i Ciocia Kasia zapewniły dzieciom wiele atrakcji m.in. zabawy z chustą animacyjną lub przy muzyce z wykorzystaniem krzesełek. Wspaniałą zabawą okazało się przenoszenie poduszki na głowie: „Kto najdalej przejdzie”, rzucały poduszkami do celu. Oczywiście odbyło się również małe SPA:-) Aby troszkę odpocząć po wyczerpujących zabawach, na dzieci czekał pyszny poczęstunek. Wszyscy bawili się przy największych dziecięcych muzycznych przebojach. Takie szaleństwo zakończyła wielka bitwa na poduszki. Wszystkie dzieci rozchodziły się do domów we wspaniałych nastrojach, czekając na to, co przyniesie kolejny tydzień w naszym przedszkolu.