Pożegnanie Biedronek

Dnia 19 czerwca 2019r. odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość Zakończenia Roku Przedszkolnego oraz pożegnania starszaków. Lata spędzone na wspólnych zabawach i zajęciach, podróży po porach roku i żywiołach szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli też rodzice naszych absolwentów. Na początku wystąpiła najstarsza grupa – Biedronki. Absolwenci dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne. Wystąpiły również dzieci z grup młodszych – Motyli, Żabki i Pszczółki. Młodsi koledzy i koleżanki zaśpiewali piosenki, wierszykami pożegnali starszych kolegów kończących przedszkole. Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla nauczycieli oraz rodziców, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz placówki i udzielali się bezinteresownie. Po występach wszystkie dzieci otrzymały dyplomy oraz nagrody – niespodzianki, a dla zaproszonych gości przygotowany był słodki poczęstunek. Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.