Wizyta Wicemarszałka i Wójta Gminy Biesiekierz oraz innych gości

Dnia 6 marca w naszym przedszkolu miało miejsce bardzo ważne wydarzenie. Mianowicie doszło do podpisania umowy na dofinansowanie projektu „Budowa drogi wewnętrznej ul.Podgórnej, cz.Wspólnej, Przyjaciół, Sąsiedzkiej w Starych Bielicach”. Operacja będzie realizowana w tym roku i dofinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Obecni byli: Wicemarszałek Województwa Jarosław Rzepa, Wójt Gminy Biesiekierz Andrzej Leśniewicz, Sołtys Sołectwa Stare Bielice Krzysztof Kaźmierczak, Przewodnicząca Rady Gminy w Biesiekierzu Anna Bejnarowicz, Przewodnicząca Komisji Budżetowej Rady Gminy w Biesiekierzu Małgorzata Jabłońska-Bauer oraz Sekretarz Gminy-Monika Tarnowska. Dzieci z grupy Pszczółek i Biedronek wraz ze swoimi Ciociami spisały się na medal przygotowując przedstawienie dla zaproszonych gości.