Zabawa halloween

30 października 2018 roku w naszym przedszkolu odbyła się zabawa Halloween. W tym dniu dzieci i Ciocie z wszystkich grup przyszły przebrane za duszki, czarownice, sympatyczne wampiry lub ukryły twarze za maskami. Atrakcją dnia była impreza przedszkolna, podczas której przedszkolacy uczestniczyli w licznych konkursach, zabawach i tańcach. Odbyło się wiele zabaw związanych z Halloween m.in.: „Zabawa w duszki”, „ Taniec z miotłą”, „ Mumia”, „ Taniec z miotłą”, „Zabawa w chwytanie jabłek czy smakołyków”, „Przejście przez bagno” i wiele, wiele innych śmiesznych zabaw. Była zabawa „Lampion z dyni” w której brały udział Ciocie wraz ze swoimi dziećmi. Punktem kulminacyjnym spotkania były zabawy przy muzyce, tańce i pląsy przeplatane słodkim poczęstunkiem. Wszyscy świetnie się bawili, poznając tradycje i zwyczaje związane z tym świętem.