04-08 X 2021 Pomysłowa Fabryka

Co to był za tydzień pełen atrakcji!!! Już w poniedziałek odbyły się warsztaty z pomysłową fabryką na temat ciekłego azotu🥶. Tam działy się czary🤯. Odbyło się również jak zawsze dużo ćwiczeń, prac plastycznych oraz zabawy🤗. Powstały piękne jesienne prace, ścieżki sensoryczne, to wszystko dzięki zebranym darą jesieni🍃🍂🍁🌰. Nasze Elfiki również wykonały piękne prace- zdolne maluszki👍. Do przedszkola przyjechał teatrzyk z edukacyjnym przedstawieniem. Na koniec tygodnia odbył się Dzień w Piżamie🧖‍♂️🧖‍♀️. To akcja która wspiera dzieci na oddziałach onkologicznych. Zebraliśmy 145zl które trafiło na konto fundacji💛❤💚💙💜. Odwiedziła nas także Pani policjantka która opowiedziała o bezpiecznym poruszaniu się po drodze👮‍♀️👮‍♂️. Nie ma czasu na nudę 🤩.