23-27 I 2023 Dzień Babci i Dziadka i wiele innych:-)

W dniach 23-27.01.23r. nasze żłobkowe Elfiki mogły poznać dużo ciekawych rzeczy oraz nabyć nowych i jak ważnych umiejętności.

Tydzien zaczął się wykonywaniem pięknych laurkek z okazji Dnia Babci i Dziadka. Każda z prac była wyjątkowa, ponieważ wykonana prosto z serduszka przez rączki naszych najmłodszych.

Następnego dnia Elfiki kształtowały umiejetność nakładanie ringa na stożek, a dzięki temu, że każdy ze stożków był innego koloru, dzieci jednocześnie uczyły się rozróżniania kolorów.

Środa była dniem długo wyczekiwanego spaceru. Pogoda nas nie rozpieszcza, ale jak wiadomo trzeba zażywać świeżego powietrza, dlatego ciocie razem z dziećmi ubrały się ciepło i wyszły na zewnątrz.

W Czwartek obchodziliśmy w Żłobku Dzień Puzzli. Ciocie przygotowały różne łamigłówki, dzięki którym Elfiki zagłębiły się w ich świat. Różnorodne puzzle i układanki, małe i duże, wszystkie one zostały ułożone przez nasze maluchy.

Ostatni dzień tygodnia, czyli piątek poświeciliśmy na gimnastykę i zabawy ruchowe z wykorzystaniem piankowych klocków XXL.  Takie zajęcia są jednym z najlepszych sposobów na rozwijanie motoryki u dzieci, a dodatkowo powodują szerokie uśmiechy.