25-29 X 2021 Wycieczka do Muzeum Obrony Przeciwlotniczej, Bal Jesieni i Pola Nadziei koszalińskiego Hospicjum

Ostatni tydzień pięknego października się skończył, ale był bardzo aktywny🤗. Oprócz standardowych zajęć i książkach i prac plastycznych wybraliśmy się 26.10 na wycieczkę do Muzeum Obrony Przeciwlotniczej w Koszalinie🛩✈. Dzieci z przejęciem oglądały modele samolotów i słuchały opowieści Pana przewodnika. Mogliśmy wejść do prawdziwego samolotu zobaczyć jak wygląda w środku. W naszym przedszkolnym ogrodzie powstało pole nadziei🌼. To miejsce w którym posadziliśmy żonkile, A gdy na wiosnę już wyrosną będziemy mogli wspierać hospicjum w Koszalinie. Piątek 29.10 odbył się Bal Jesieni🍃🍂🍁. Cóż to była za impreza, oprócz ogromnej ilości jesiennych konkursów nie zabrakło czasu na taniec i świetna zabawę 💃🕺. W piątek odbyły się także pierwsze zajęcia Jogi dla dzieci🧘‍♂️🧘‍♀️.