Konkurs recytatorski “Kalinki” 2019

24 kwietnia odbył się w bibliotece w Biesiekierzu Gminny Przegląd Recytatorski dla Przedszkolaków “Kalinki” 2019. W konkursie udział wzięły również dzieci z naszego przedszkola: Hanna Staniszewska, Marika Napiórska, Amelia Kwiatkowska i Weronika Walikowska. Nasi młodzi recytatorzy w bardzo ciekawy sposób zaprezentowali wiersze Kaliny Jerzykowskiej. Wszystkie dzieci wypadły fantastycznie! Jury w składzie: Sekretarz Gminy pani Monika Tarnowska, Wicedyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Warninie pani Iwona Krakowiak oraz bibliotekarz pani Renata Łowiecka wyłoniło trzy laureatki, które będą reprezentować gminę Biesiekierz w powiatowym finale konkursu w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej. Jedną z tych osób jest Weronika Walikowska, która zajęła 1 miejsce:-) Teraz trzymamy mocno kciuki za Weronikę w konkursie na szczeblu powiatowym.