Niezwykła nocka Pszczółek i Biedronek pierwszy raz w przedszkolu:-)

Tak długo oczekiwana noc w końcu nadeszła. Pszczółki i Biedronki czekali na ten moment z wielką niecierpliwością. O czym mowa? Nocowanie w przedszkolu! W dniu 22 lutego 2019 roku po raz pierwszy przedszkolaki z tych 2 grup przybyły do przedszkola późnym popołudniem, aby rozpocząć niesamowitą przygodę. Najpierw wszyscy bawiliśmy się na placu zabaw, następnie ze smakiem zajadaliśmy „kolorową pizzę”, gofry a później złożyliśmy przysięgę nockowicza, w której przysięgaliśmy się dobrze bawić, nie marudzić i być odważnym. W tym czasie zaszło słońce, a na podwórku przedszkolnym pojawiły się magiczne skarby. Wszystkie przedszkolaki z latarkami wyszły na zewnątrz, aby poszukać ich. Później jeszcze zabawy z latarkami w zupełnej ciemności i nadeszła pora na kolejne atrakcje m.in. “Wysiadywanie balonów”, “Wyścigi samochodów”, “Chrupkowe diabełki” czy tzw. “Lista zakupów”. Każde z dzieci na czas nocy miało zmienione imię na np.: Pirania, Błyskawica czy Bystrzacha:-) Po wieczornej toalecie dzieci szybko przebrały się w piżamki i rozpoczęła się „piżamowa” dyskoteka. Przy kolorowych światłach przedszkolaki chwaliły się swoimi tanecznymi umiejętnościami. W końcu zmęczone, ale uśmiechnięte starszaki zasypiały podczas seansu bajkowego (oj, niektórzy byli bardzo wytrzymali).
Rano dzieci przy śniadańku, z uśmiechem i błyskiem w oku witały swoich rodziców. To była niezapomniana noc. Dziękujemy Rodzicom za wsparcie:-)