Wycieczka Pszczółek i Biedronek do multikina w Koszalinie

25 lutego dzieci z grupy Pszczółek i Biedronek wybrały się na wycieczkę autokarową do Multikina w Koszalinie w ramach projektu „Moja Pierwsza Wizyta w Kinie”. Program wycieczki obejmował zwiedzanie kina, m.in. wizytę w kabinie projekcyjnej, kasach biletowych oraz podpatrywanie, jak produkuje się popcorn, który potem zjedli. Następnie przedszkolaki zasiadły do seansu na film pt. „Kacper i Emma – najlepsi przyjaciele” to ekranizacja bestsellerowej w Norwegii książki autorstwa Tor Åge Bringsværd i Anne G. Holt. Przygody dwójki przedszkolaków przeplatane piosenkami i animowanymi fragmentami to opowieść o przyjaźni, ale też o trudnościach związanych z nowymi sytuacjami w życiu pięciolatków, takimi jak pierwszy dzień w przedszkolu czy poznawanie nowych koleżanek i kolegów. Na zakończenie spotkania każdy otrzymał pamiątkowy dyplom. Po filmie wszyscy poszliśmy do Mcdonalda:-)