31-01 do 03-02-2023 Dzień Babci i Dziadka, Dzień lego, zebry, naleśnika

Miniony tydzień nasze przedszkolaki zaczęły od świętowania Dnia Lego. Była cała masa wspaniałych budowli oraz wspólne malowanie ludzików lego. Elfiki z okazji dnia Zebry wcieliły się w to egzotyczne zwierzę i wzięły udział w wielu zabawach przygotowanych przez nasze ciocie. 

Wtorek Smerfy Sówki oraz Elfiki rozpoczęły   od długo wyczekiwanego balu karnawałowego. W pięknie udekorowanej sali i we wspaniałych strojach ten dzień upłynął naszym milusińskim na radosnej zabawie. Nie zabrakło również konkursów, w których wszyscy chętnie uczestniczyli. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.

 Elfiki cała środę skupione były na treningu koordynacji wzrokowo- ruchowej. Pracowały nas poprawnym chwytem oraz nad zręcznością raczek. 

Ostatnie dwa dni tygodnia dla Smerfów oraz Sówek było bardzo emocjonujące. Obie grupy przygotowywały się do obchodów z okazji Dnia Babci i Dziadka,które w naszym przedszkolu odgrywa ważna rolę. Zaprosiliśmy swoich ukochanych dziadków aby wysłuchali naszych cudnych występów do których szykowaliśmy się od tygodni. Na twarzach gości nie brakło łez wzruszenia oraz radości. Na zakończenie każdy przedszkolak wręczył mały upominek dla dziadków oraz zaprosił na wspólny poczęstunek. 

Czwartkowym bohaterem u Elfików był -naleśnik. Kompozycji i cudnych zapachów nie było końca. Piątek nasi najmłodsi zakończyli muzycznym akcentem. Byliśmy na zajęciach rytmicznych. Poznaliśmy nowe instrumenty oraz czynnie braliśmy udział w zabawach ruchowym.