11-15 IV 2022 Święta Wielkanocne, Dzień Czekolady i nasi goście: Filharmonia i Iluzjonista

Tydzień przed świętami to zawsze pracowity tydzień🙈. Nasze przedszkolaki poznały wszystkie świąteczne tradycje🍽, malowaliśmy pisanki🥚i króliczki🐇 Wtorek to także nietypowe święto- Dzień Czekolady🍫🍫😋. Starszaki przygotowały czekoladowe pisanki, a najmłodsi wafle z czekoladą. Na zajęciach kulinarnych powstały także drożdżowe króliczki na świąteczny stół🐇🐰. Nasze przedszkole odwiedziło też kilku gości- magik iluzjonista🧙‍♂️ oraz filharmonia koszalińska🎵🎼. Na koniec tygodnia odwiedził nas zajaczek, który schował jajeczka czekoladowe i prezenty w naszym przedszkolu🎁🐇. W starszych grupach odbyło się uroczyste świąteczne śniadanie, na którym pojawiły się tradycyjne potrawy🐑🥚🍽 i już poczuliśmy klimat Świąt Wielkanocnych.