14-18- II 2022 Tyle się u nas dzieje:-)

Poniedziałek zaczynamy od święta wszystkich zakochanych- Walentynki😍❤❤. Wykonaliśmy brokatowe serca oraz świeczniki. Nie zwalniamy tempa. Kolejne dni były również bardzo ciekawe. Odwiedziła  nas Pomysłowa Fabryka z tematem magiczne siły⚡. To było bardzo ciekawe spotkanie. Zajęcia sportowe z Drużyną Kangura to super zabawa z piłkami⚽️. Czwartek 17.02 to dzień kota kolejne nietypowe święto🐈🐱. Nasze przedszkolaki zamieniły się w słodkie kociaki, a Elfiki stworzyły kolorowe kotki. Wykonywaliśmy dużo prac plastycznych,zadań w książkach oraz doświadczenia. Na koniec tygodnia w przedszkolu zrobiło się kolorowo i głośno. Odbył się bal karnawałowy, a tematem przewodnim było “101 dalmatańczyków”🥳🐕🎊🎉. Dzieci naprawdę wyglądały jak białe pieski w czarne kropki. Oprócz tańców, zabaw i konkursów na dzieci czekał słodki poczęstunek💃🕺😋.